FireFlies

на базі ПК "Орбіта"

МІЖНАРОДНІ ЕКЗАМЕНИ З МОВИ

МІЖНАРОДНІ ЕКЗАМЕНИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ,

ВИПУСКНИКІВ МОВНИХ ШКІЛ ТА КУРСІВ

 

Англійська мова, як іноземна, є загальноприйнятою міжнародною мовою, яка може використовуватись для навчання, роботи, волонтерства, туризма та міжнародної співпраці у всьому світі, а також є необхідною для професійного зростання на території України, зважаючи на міжнародний курс нашої держави, та у відповідності до Національного проекту

GO GLOBAL.

 

На Україні вивчення іноземних мов забезпечується навчальними закладами різних форм власності, а також мовленнєвими курсами та розмовними клубами. Опанування мови здійснюється відповідно до укладених організацією, що здійснює навчання, програм.

 

Програми можуть різнитись між собою, але всі вони повинні відповідати Програмам Міністерства освіти та науки, а також   Загальноєвропейським рекомендаціям з вивчення іноземних мов.

 

Посилаючись на  вищевказаний міжнародний документ, рівень володіння мовою визначається відповідно до загальноприйнятої шкали : А1\А2\В1\В2\С1\С2 , де С2 є показником професійного володіння мовою.

 

Свій рівень володіння мовою можна та потрібно визначати і підтверджувати відповідними міжнародними сертифікатами, які є загальноприйнятими у всьому світі та гарантують порозуміння у таких питання як навчання, робота та інше за кордоном і на Україні.

 

У всьому світі працює близько 130,000 авторизованих центрів з оцінювання мовлення, які адмініструються відомими  університетами Великобританії та Америки. Відповідно до університета-засновника іспита, існує достатньо варіантів екзаменів на знання мови.

 

На території України, а власне в м. Києві, функціонує декілька екзаменаційних центрів, що адмініструють іспити типу

CELS, ESOL, SESOL, IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE та інші.

 

Зважаючи на програму наших курсів та затребуваність міжнародних екзаменів, ми рекомендуємо нашим випускникам екзамени наступного формату:

 

FCE for Schools – CEFR level Cambridge English, є адаптованим для школярів екзаменом, що визначає рівень знань до С1 включно. Даний сертифікат приймається університетами Європи та великими міжнародними компаніями, а саме:

  • University of Amsterdam
  • Freie Universität Berlin
  • Deloitte
  • Ernst and Young
  • Marks and Spencers
  • HSBC
  • StudyPortals
  • та багатьма іншими.

 

 

IELTS - International English Language Testing System ( Міжнародна тестова система з визначення рівня англійської) – найпопулярніший у світі екзамен з англійської мови, який складають більш ніж два мільйони осіб кожного року. IELTS допоможе вам проживати, навчатися та працювати в будь-якій країні.

Більш ніж 9 000 організацій у 135 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат, який визнають всі країни.

 

FCE у м. Києві авторизується International Language Centre.

Дати проведення іспитів у 2016 році:

10 червня

Вартість екзамену: 2250 грн.

 

 

IELTS у м. Києві авторизується British Council.

Дати проведення іспитів в 2016році:

25 червня

Вартість екзамену: 3200 грн.

                                                                            З повагою,

          Віталія Валеріївна Ярощак, вчитель англійської мови,   

    керівник курсів з мови для  дітей  FireFlies  (www.fireflies.kiev.ua)